کاربرد وال واشر

نورپردازی ساختمان با وال واشر

نورپردازی ساختمان با وال واشر

نورپردازی ساختمان با وال واشر

نورپردازی ساختمان با وال واشر ظاهری بی نظیر برای هر پروژه داخلی یا خارجی ارائه می دهد. بر خلاف نورهای معمولی یا نقطه ای که مخروطی از نور را روی سطح می اندازند، نورپردازی ساختمان با وال واشر یک حوضچه وسیع نور ایجاد می کند که به طور یکنواخت سطح هدف را روشن می کند. در نورپردازی ساختمان با وال واشرنور را در فاصله کوتاهی از یک سطح قرار می دهند تا اثر استاندارد داشته باشد. یا برای نورپردازی ساختمان با وال واشر، آن را روی یک سطح عمودی قرار دهید تا اثر نور بسیار منحصر به فردی داشته باشید. (این کار با سطوح بافت دار بهترین خروجی را ارائه می دهد.) در نورپردازی ساختمان با وال واشر اکثر وال واشرها طوری طراحی شده اند که به یکدیگر متصل شوند تا مثل یک سیستم واحد عمل کنند و نور یکنواخت را ارائه دهند.

در نورپردازی ساختمان با وال واشر، وال واشرهای سفید می توانند روشنایی ظریف و جذابی را برای هر سطح معماری ایجاد کنند و امکان کنترل روشنایی دقیق تر و سایه های هیجان انگیز تری را نسبت به نورهای سفید عمومی فراهم کنند.

برای افزودن رنگ های هیجان انگیز به ساختمان خود، نورپردازی ساختمان با وال واشر هایی با تراشه های LED RGB یا RGBW راه خوبی هستند. این سبک از وال واشرها نه تنها می توانند ساختمان شما را با میلیون ها رنگ زیبا پر کنند، بلکه می توانند رنگ ها را به روشی کاملاً کنترل شده برای جلوه های خیره کننده تغییر دهند یا برای هدف قرار دادن دقیق یک رنگ خاص مورد استفاده قرار گیرند. این یک راه عالی برای برجسته کردن رنگ های شرکتی، تم های رنگی فصلی، یا نشان دادن حمایت از تیم ورزشی شهر مورد علاقه خود با رنگ های تیم مورد علاقه شما است.

نورپردازی ساختمان با وال واشرهای ال ای دی خطی درفضای بیرونی محل، رستوران یا ساختمان اداری راه حل مناسبی هستند. با این سیستم‌های روشنایی بهترین نتیجه را دریافت می کنید. نورپردازی اصلی در هر کجا که می‌خواهید و بهره‌وری انرژی فوق‌العاده. در نورپردازی ساختمان با وال واشر بدون خدشه وارد کردن در ظاهری که می خواهید، در پول خود صرفه جویی خواهید کرد. وسایل نورپردازی ساختمان با وال واشرLED در فضای باز، سیستم های روشنایی بسیار بادوام و کاملاً محصور هستند که نیازی به تعمیر و نگهداری خاصی ندارند. هنگامی که آنها در جای خود قرار گرفتند، می توانید تایمرها و برنامه نویسی خود را تنظیم کنید و بعد فراموش کنید که آنها آنجا هستند. چراغ های وال واشر LED برای هزاران ساعت استفاده رتبه بندی می شوند و می توان آنها را برای جلوه های همزمان به هم متصل کرد. استفاده از نورپردازی ساختمان با وال واشر جلوه هنری پیچیده ای از نور را ارائه می دهد.