وال واشر

وال واشر

وال واشر

وال واشر

وال واشر چنانچه برای نورپردازی ساختمان ها فضای کم وجود داشته باشد و امکان استفاده از پروژکتور نباشد می توان از وال واشر استفاده نمود. وال واشر المان های نورپردازی هستند که قادرند نور خطی با قدرت بالا ایجاد کنند. وال واشر می تواند نقش به سزایی در زیبایی و با شکوه نشان دادن ساختمان داشته باشد. نورپردازی با استفاده از وال واشر ها به سادگی انجام می شود. وال واشر ها در رنگ ها مختلف سبز، آبی و بنفش و زرد و سفید وجود دارند. چنانچه نخواهید نور پردازی نمای بیرونی ساختمان به داخل اتاق ها بتابد بهترین گزینه استفاده از وال واشر ها است.

در بسیاری از مواقع ، واشرهای دیواری لبه های فرو رفته هستند، گاهی اوقات با یک سوکت یا سبک “نوری” که وال واشر دارای یک محفظه ای است که با دست حرکت می کند ، به شما امکان می دهد تا چراغ مورد نظر را چرخانده و زاویه دهید تا به نتیجه دلخواه برسید. برای نورپردازی کامل یک دیوار با نور ممکن است به چندین وال واشر از این چراغ ها نیاز باشد. سایر وسایل شستشوی دیواره فرورفته کمی بیشتر شبیه به نور استاندارد مربع یا مستطیل شکل شکاف داخل سقف است. این سبک از واشر دیواری دارای یک سپر بازتابنده ویژه در داخل محفظه اطراف نور است تا وال واشر نور را به سمت دیوار بازتاب دهد. این نسخه های مربع و مستطیل گاهی اوقات در رستوران ها یا مشاغل برای برجسته کردن دیوار کانونی استفاده می شود.

جذابترین و زیباترین سبک والواشر دیجیتال که قابلیت انتخاب طیف رنگی به 16 میلیون رنگ و حرکت نوری را دارد منظور شما میتوانید تک تک پیکسل های وال واشر دیجیتال را انتخاب و رنگ آن و میزان شدت نور را بصورت مجزا کنترل کنید.

قدرت انتخاب رنگ وال واشر و حرکت نور در این وال واشر پیکسلی دیجیتال برنامه پذیر ( DMX Pixel Wall Washer ) جذابیت زیادی به نمای ساختمان شما خواهد بخشید.

انتخاب لنز وال واشر جهت پرتاب نور در ارتفاعات مشخص کاملا سفارشی بوده و می توان هنگام خرید با کارشناسان ونوس نور تماس بگیرید و توضیحات وال واشر را جهت سفارش سازی اعلام کنید.

نوشته های مشابه