رنگ نور ال ای دی

ریسه ال ای دی یخی

ریسه ال ای دی یخی

ریسه ال ای دی یخی

چراغ‌های رشته‌ای که معمولاً به عنوان چراغ‌های تزئینی یا ریسه ال ای دی نیز شناخته می‌شوند، نوع خاصی از چراغ‌ها هستند که برای تزئینات بیرونی و داخلی استفاده می‌شوند. استفاده از ریسه ال ای دی به دلیل عملکرد بسیار تکامل‌یافته و قابل قبول بودن آن به‌عنوان یک شی تزیینی همه‌کاره، که جلوه‌ای دنج به محیط می‌دهد، بسیار فراتر از جشن‌ها است. تابستان زمان خوبی برای استراحت در پاسیو یا حیاط خلوت شماست. اگر به فکر ایجاد مکانی زیبا در حیاط یا پاسیو خود هستید، چراغ های رشته ای را نباید در لیست خود از دست بدهید.

ریسه ال ای دی یخی گاهی اوقات به عنوان نورتاکیدی یا نور محیطی نیز شناخته می شود، نورهای رشته ای را می توان به عنوان قطعاتی از آثار هنری مشاهده کرد. وظیفه اصلی چراغ های رشته ای تامین منبع نور اولیه نیست، بلکه تزئین یک مکان و ایجاد حس دنج جادویی است، به خصوص زمانی که محیط خیلی روشن نیست. ریسه ال ای دی یخی به گونه ای تنظیم شده است که زیبایی هر چیزی را در اطراف خود برجسته می کند. به همین دلیل است که مردم اکنون ریسه ال ای دی یخی را روی سایر قطعات تزئینی مانند گیاهان سبز، مبلمان، یا آلاچیق‌ها در اتاق‌های نشیمن، اتاق کار، پاسیو، حیاط و غیره قرار می‌دهند.

ریسه ال ای دی یخی به طور موثر آرامش بخش است به طوری که در لحظه ای که از آن لذت می برید احساس آرامش، شادی و بیشتر احساس می کنید. اگر به دنبال اضافه کردن حالات لذت بخش تر به زندگی روزمره خود هستید، ریسه ال ای دی یخی یا هر نوع چراغ تزئینی راهی عالی برای شما خواهد بود.

ریسه ال ای دی یخی در فضای باز استفاده می شود. در فعالیت‌های اجتماعی و مکان‌هایی مانند عروسی، گردهمایی ، مهمانی‌ها و غیره. این چراغ‌ها به محیط گرما می‌بخشد و به شرکت‌کنندگان کمک می‌کند تا احساس آرامش کنند .

یکی دیگر از دلایل علاقه مردم به ریسه ال ای دی یخی این است که در مقایسه با چراغ های دیگر انرژی بسیار کمی مصرف می کنند. هدف اصلی چراغ های تزئینی افزایش زیبایی است. بنابراین، تولید نور کاهش می یابد و در نتیجه مصرف انرژی آن کاهش می یابد. همچنین، ریسه ال ای دی یخی با استفاده از نور LED کم مصرف تولید می‌شوند که تا 70 درصد انرژی کمتری مصرف می‌کند و حدود 10 برابر بیشتر از لامپ‌های رشته‌ای معمولی عمر می‌کند.

گاهی اوقات سفید مهتابی را سفید یخی می نامند. ریسه ال ای دی یخی یک نور سفید واقعی می دهد و برای طرح های دراماتیک، سبک های سرزمین عجایب یخی یا زمستانی یا برای تکمیل رنگ های آبی و بنفش عالی است. ریسه ال ای دی یخی دارای ظاهری شفاف، شیک و درخشان است.

ما ریسه ال ای دی یخی را برای آشپزخانه، گاراژ، کارگاه، نمایش محصولات، سالن های آرایش، اتاق آرایش، کاربردهای صنعتی یا هر کاربرد دیگری که نیاز به نورپردازی دارد که رنگ واقعی یک شی را نشان دهد. علاوه بر این، ریسه ال ای دی یخی همیشه درخشان تر از ریسه ال ای دی آفتابی است. برای روشنایی LED زیر کابینت آشپزخانه، اکثر مردم به ریسه ال ای دی یخی روی می آورند. ریسه ال ای دی یخی نسبت به سفید آفتابی ظاهر مدرن تری دارد و به بهترین وجه برای آشپزخانه های آزمایشگاهی، پیشخوان های گرانیتی، کاشی ها و مواد مشابه مناسب است.

به طور خلاصه، می‌توان نتیجه گرفت که نورپردازی با ریسه ال ای دی یخی به بهترین وجه برای کاربردهای عملی مناسب است در حالی که سفید آفتابی برای مناطق مسکونی بهتر است. با این حال، همانطور که قبلا ذکر شد، هر کسی سلیقه متفاوتی دارد.

نوشته های مشابه