انواع ریسه ال ای دی LED

ریسه ال ای دی LED سوزنی

ریسه ال ای دی LED سوزنی

ریسه ال ای دی LED سوزنی

ریسه ال ای دی LED سوزنی، از ریسه های پر کاربرد تزیینی به شمار می‌رود که طرفداران بسیاری دارد و علت آن، زیبایی ظاهری است که به محیط می‌دهد. قیمت ریسه ال ای دی LED سوزنی بسیار مناسب بوده و در متراژ های مختلفی به فروش می‌رسند که افراد می‌توانند بنابر سلیقه و نیاز خود، آن ها را در متراژ های متفاوت 10، 25، 30، 50 و 100 متری تهیه نمایند. نوردهی ریسه های ال ای دی LED سوزنی، دارای رنگ بندی های مختلف: مهتابی، آفتابی و هفت رنگ بوده و نمای آن بسیار بی نظیر و زیبا می‌باشد که می‌توان از آن ها برای تزیین فضا های داخلی و خارجی، مانند: تونل نوری، آلاچیق، المان شهری، پنجره، آیینه، سقف نوری، پرده، قاب عکس، دیوار و … استفاده کرد. همچنین امکان تغییر حالت نوردهی و تغییر رنگ در این ریسه ها وجود دارد که با تغییرات خود، نما های متفاوتی به محیط می‌دهند. ساختار ساده ریسه ال ای دی LED سوزنی سبب می‌شود که به مرور زمان آسیب نبینند و دوام بالایی داشته باشند. مصرف انرژی آن ها پایین بوده و منبع تغذیه آن، برق مستقیم شهری می‌باشد. عملکرد ریسه ال ای دی LED سوزنی، با تولید گرما همراه نیست و هدر رفت انرژی ندارد. منبع تغذیه ریسه ال ای دی LED سوزنی علاوه بر برق شهری، می‌تواند باتری نیز باشد که از این مدل ریسه ها می‌توان در فضای باز نیز استفاده کرد، بدون آن که آسیبی ببینند. در جشن های مختلف، تزیین فضا از واجباتی به شمار می‌رود که ریسه ال ای دی LED سوزنی نقش بسیار مهمی در زیبا و چشمگیر کردن آن دارد.

ریسه ال ای دی LED سوزنی

ریسه ال ای دی LED سوزنی

ویژگی های ریسه ال ای دی LED سوزنی

ریسه ال ای دی LED سوزنی، دارای خصوصیات و ویژگی هایی است که آن را به یک ریسه منحصر به فرد و بی نظیر تبدیل کرده است؛ از جمله این ویژگی ها می‌توان به موارد زیر اشاره کرد: منعطف بودن سیم ریسه ال ای دی LED سوزنی، باعث مقاومت آن در برابر ضربات و فشار ها می‌شود و از شکستن سیم آن جلوگیری به عمل می‌آورد. مصرف پایین برق ریسه ال ای دی LED سوزنی، باعث کاهش هدر رفت انرژی شده و برق کمی استفاده می‌کند. کار کردن با این ریسه راحت بوده که علت آن ساختار ساده ریسه ال ای دی LED سوزنی می‌باشد؛ در ساختار ریسه ال ای دی LED سوزنی، چند لامپ ال ای دی رنگی، یک سیم با متراژ معین، یک کلید و یک پایه برای اتصال آن به پریز به کار رفته است. سیم این ریسه ها شفاف بوده و باعث زیبایی ظاهر دو چندان آن ها می‌شود. تغییر رنگ و تغییر حالت نوردهی در ریسه ال ای دی LED سوزنی، توسط برد کنترلر تعبیه شده بر روی سیم آن با زدن کلید امکان پذیر می‌شود. قیمت ریسه ال ای دی LED سوزنی بسیار ارزان و مناسب بوده که علت آن، ساختار ساده این ریسه ها می‌باشد؛ تفاوت قیمت در ریسه های ال ای دی سوزنی، در متراژ آن ها و کیفیت متریال به کار رفته در آن می‌باشد. منبع تغذیه آن ها می‌تواند برق شهری یا باتری باشد که افراد می‌توانند بنابر نیاز خود برای استفاده از ریسه ها در محیط های بسته یا باز، آن ها را تهیه نمایند. دوام و طول عمر ریسه ال ای دی LED سوزنی بالا بوده و نیاز به تعمیر یا تعویض ندارند.

قیمت و فروش ریسه ال ای دی LED سوزنی

تنوع در تولید ریسه ال ای دی LED سوزنی بسیار بالا است که علت آن، تفاوت در متراژ، میزان نوردهی، تعداد لامپ های ال ای دی، حالت‌های نوردهی، منبع تغذیه، رنگ لامپ ها، رقص نور و نحوه ترکیب رنگ ها در این ریسه ها می‌باشد؛ بنابر عوامل ذکر شده، ریسه های ال ای دی LED سوزنی متنوع بوده و دارای قیمت های مختلفی هستند. ریسه ال ای دی LED سوزنی به صورت آماده در بازار به فروش می‌رسد، اما امکان سفارش دادن این ریسه ها نیز وجود دارد؛ در سفارش می‌توان حالت‌های نوردهی، متراژ، رنگ لامپ ها و منبع تغذیه را به صورت سفارشی انتخاب کرد. از آنجایی که ریسه های ال ای دی LED سوزنی دارای مزایا و کاربرد های بسیاری هستند، از ریسه های پرفروش به شمار می‌روند. تهیه و خرید ریسه ال ای دی LED سوزنی باید از شرکت های تولیدی دارای مجوز صورت گیرد؛ چرا که کیفیت تولید محصولات در شرکت های مجاز بالا بوده و استاندارد های لازم را دارند. قیمت ریسه های ال ای دی سوزنی سفارشی نسبت به ریسه های آماده در بازار گران تر بوده و به میزان کاربردی بودن آن ها بستگی دارد.

صرفه جویی در مصرف انرژی توسط ریسه ال ای دی LED سوزنی، زیبایی بی نظیر، طول عمر بالا، هزینه مناسب، تنوع در رنگ و حالت ‌های نوردهی، امکان استفاده در مکان های مختلف و …، از دلایلی است که باعث شده این ریسه ها به ریسه های پر طرفدار و پر فروش در بازار تبدیل گردند. برای تهیه ریسه ال ای دی LED سوزنی با کیفیت بالا، می‌توانید به وبسایت فروشگاه اینترنتی ما مراجعه کرده و انواع ریسه ال ای دی LED سوزنی را در رنگ های مختلف، با متراژ های متفاوت خریداری نمایید.