پنل بک لایت

پنل بک لایت

پنل بک لایت

پنل بک لایت

سیستم روشنایی پنل بک لایت یک سیستم جدید درطراحی وتولید‌محصولات روشنایی میباشدکه دارای ویژگیهای منحصربه فردی هستند.این روشنایی ها اغلب به صورت پنل بک لایت روکار و پنل بک لایت توکارساخته میشود و نسبت به نوع دکوراسیون و معماری از آنها استفاده میکنند. هیچ تفاوت ساختاری درتولید روشنایی بک لایت روکار و پنل بک لایت توکار وجود ندارد و صرفا نسبت به نحوه ی نصب تفاوت دارند.

جنس پنل بک لایت یا همان چراغ سقفی توکار از مواد نو abs با کیفیت بالا تولید شده که خاصیت این پنل در ساده بودن و ست شدن با انواع سقف ها می باشد و ضمنا مهمتر اینکه زمان روشن بودن پنل بک لایت مقاومت بالایی نسبت به دیگر چراغ ها دارد چراکه هیچ گرمایی را جذب نمیکنه و پشت این پنل بک لایت بگونه ای طراحی شده که هیدسینک یا همان خنک کننده بشکل سایر پنل های آلومینیومی در پشت این پنل در قالب دستگاه های تزریق از قبل طراحی و ساخته میشوند.

ویژگی های پنل بک لایت

نور را بدون خیرگی پخش می کند.
مصرف انرژی پایین نسبت به دیگر هالوژن ها دارد.
از لحاظ قیمتی مقرون بصرفه هستند.
تولید نور باکیفیت و یکتواختی دارد.
تنوع رنگی سفید و آفتابی پنل بک لایت.
طول عمر پنل بک لایت بسیار بالایی دارد.
پنل بک لایت در ابعاد و اندازهای مختلفی تولید می شوند.

چراغ پنل بک لایت SMD بک لایت سه حالته ۹ وات باراد مدل توکار از مدل های پر کاربرد محصولات روشنایی توکار سقفی است که هم در منازل مسکونی و هم در ساختمان های با کاربرد اداری، پنل بک لایت تجاری مورد استقبال قرار میگیرد.

بدنه‌ی پنل بک لایت ال ای دی تماما از آلومینیوم دایکست ساخته شده که جزء محصولات رده بالا و باکیفیت بازار بحساب می آید. سایز برش پنل بک لایت باراد ۷۰ میلیمتر، سایز رویه ۱۱۰ میلیمتر و ارتفاع این محصول ۳۰ میلیمتر میباشد؛ با توجه به قطر برش ۷ سانتیمتری آن، برش های ۷ تا ۹ سانتیمتری را پوشش می دهد و یکی از دغدغه های مصرف کنندگان و برق کاران را در انتخاب سایز گردبر پنل بک لایت مناسب برای چراغ های توکاری سقفی را مرتفع می سازد. نصب پنل بک لایت بسیار آسان می باشد به این صورت که سقف محل نصب را یک برش به قطر ۷۰ میلی متر زده و چراغ SMD را در داخل سقف قرار داره و فقط کافی است دو سیم پنل بک لایت را به برق شهری وصل نمایید.

نوشته های مشابه