انواع وال واشر

وال واشر خطی

وال واشر خطی

وال واشر خطی

وال واشر خطی عبارتی است که ما اغلب در حوزه طراحی داخلی تجاری می شنویم. ابتدا اجازه دهید در مورد LED ها صحبت کنیم.

یک LED مخفف “Light Emitting Diode” است که یک منبع نور با ماندگاری بسیار کارآمد است که از یک نیمه هادی برای تبدیل الکتریسیته به نور استفاده می کند. هنگامی که ولتاژ مناسبی به لیدها اعمال می شود، الکترون ها می توانند با “حفره های الکترونی” درون دستگاه ترکیب شوند و انرژی را به شکل فوتون (نور) آزاد کنند. رنگ نور توسط نوار انرژی نیمه هادی تعیین می شود.

وال واشر خطی تعدادی چراغ ال ای دی است که با هم در یک محفظه باریک و بلند بسته بندی شده اند تا یک نوار نور ایجاد کنند. این مفهوم ساده شیوه نورپردازی فضاها را متحول کرد.قبل از مفهوم  وال واشر خطی، نورپردازی فضاهای تجاری طولانی مانند دفاتر، انبارها و موقعیت‌های خرده‌فروشی بسیار مشکل بود. چنین فضاهایی با لامپ های رشته ای بزرگ و صنعتی روشن می شدند. تقاضا برای وال واشر خطی اکنون بسیار زیاد است و همچنان در حال رشد است.

مزایای وال واشر خطی

از لحاظ زیبایی شناسی اگر ظاهر برای شما مهم است وال واشر خطی یک پیشنهاد بسیار قوی است. وال واشر خطی تطبیق پذیری زیادی برای ایجاد طرح های منحصر به فرد و چشم نواز فراهم می کند.  زوایای سفارشی و منحنی ها تنها تعدادی از گزینه های موجود هستند که وال واشر خطی را به یک انتخاب آسان تبدیل می کنند. وال واشر خطی جهت دار است و نیاز به بازتابنده ها و پخش کننده هایی را که می توانند نور را به دام بیندازند کاهش می دهند.

دمای رنگ وال واشر خطی طیف وسیعی از دمای رنگ را ارائه می دهند که بر نحوه تفسیر نور توسط چشم تأثیر می گذارد. از رنگ سفید سرد تا سفید گرم، می توان از دماهای مختلف برای ایجاد حال و هوا و جو در یک فضا استفاده کرد. وال واشر خطی به دلیل مصرف انرژی کم، و همچنین طول عمر ذاتی آن، بسیار کارآمد است. یک LED معمولاً چندین برابر بیشتر از یک لوله فلورسنت دوام می آورد.وال واشر خطی یک دفتر کار جذاب را استثنایی می کند، برای اطلاعات بیشتر با تیم کارشناسان مجرب ما در ونوس نور تماس بگیرید و ما به شما کمک می کنیم تصمیم بگیرید چه چیزی نیاز دارید!

 

نوشته های مشابه