فروش ریسه

قیمت ریسه ال ای دی

ر

قیمت ریسه ال ای دی

ریسه های ال ای دی نه تنها در طول فصل کریسمس بسیار محبوب هستند، بلکه بوسیله آنها باغها را تزئین می کنند یا به طور کلی به عنوان نورپردازی مهمانی در انواع مناسبت ها استفاده می شوند. ریسه های ال ای دی در فضای مدرن از نظر مصرف برق ارزان‌تر از فناوری لامپ‌های معمولی هستند. بسیاری از خانواده ها از ریسه های ال ای دی در داخل و اطراف خانه خود برای نورپردازی و تزئین استفاده می کنند. این چراغها راباید از نظر قیمت خرید و مقدار انرژی که برای روشن نگه داشتن آنها در طول ماه صرف می کنید، مقایسه کنید. به طور کلی، دو نوع چراغ وجود دارد که مردم بکار می برند. چراغ های رشته ای استاندارد و چراغ های LED جدیدتر. هر دو مزایا و معایبی دارند. لامپ‌های ال‌ای‌دی نسبت به لامپ‌های معمولی رشته‌ای انرژی کمتری مصرف می‌کنند، که آنها را به انتخابی کم‌مصرف‌تر تبدیل می‌کند.

از آنجایی که LED ها در هر رشته نور کمتری دارند، احتمالاً برای تکمیل نصب به رشته های بیشتری نیاز خواهید داشت. این به این معنی است که قیمت ریسه ال ای دی هزینه کلی بیشتری در مقایسه با چراغ های معمولی دارد. به دلیل تعداد رشته های لازم بیشتر، ممکن است به سیم های کششی و لنگر بیشتری نیاز داشته باشید و قیمت ریسه ال ای دی بیشتر خواهد بود.

قیمت ریسه ال ای دی و نصب LED برای هر رشته نوری محاسبه می شود. اکثر مردم به حدود 10 تا 15 رشته در هر شغل نیاز دارند که هزینه کل آنها مجموع قیمت ریسه ال ای دی استفاده شده در نورپردازی است. وسایل اضافی مورد نیاز برای نصب، مانند سیم‌های داخلی و پایه‌ها نیز باید محاسبه شوند. رشته های بلندتر چراغ ها به این معنی است که فقط 8 تا 10 رشته برای تکمیل یک کار لازم است، که در مجموع قیمت ریسه ال ای دی مقدار کمتری برای نورپردازی را شامل می شود. حتی اگر هزینه کلی پروژه برای چراغ های معمولی کمتر از قیمت ریسه ال ای دی است، باید به خاطر داشته باشید که LED ها از نظر انرژی کارآمدتر هستند. این بدان معنی است که آنها به طور کلی برق کمتری مصرف می کنند و خطر سوختن آنها در طول زمان نیز وجود ندارد، بنابراین نیازی به تعویض ندارند. بنابراین، حتی اگر هزینه های اولیه و قیمت ریسه ال ای دی بیشتر باشد، چراغ های LED صرفه جویی طولانی مدت را به شما ارائه می دهند.

اگر چه قیمت ریسه ال ای دی نسبت به لامپ‌های معمولی رشته‌ای بیشتر است ولی انرژی کمتری مصرف می‌کنند، که آنها را به انتخابی کم‌مصرف‌تر تبدیل می‌کند. به دلیل نحوه ساخت آنها با دیودهای ساطع کننده نور به جای رشته ها، در هنگام روشن شدن تقریباً هیچ گرمایی تولید نمی کنند. این بدان معناست که مقدار بسیار بیشتری از الکتریسیته به جای هدر رفتن در گرما به سمت تولید نور می رود. لامپ‌های ال‌ای‌دی به وات کمتری برای کارکردن نیاز دارند تا از برق کمتری برای روشن کردن همان تعداد چراغ نسبت به چراغ‌های رشته‌ای استاندارد استفاده کنید. این موضوع باعث می شود ریسه ال ای دی در مقایسه با چراغ های معمولی تا 80٪ در قبض برق صرفه جویی کند و قیمت ریسه ال ای دی در کل به صرفه باشد.

لامپ های LED در مقایسه با لامپ های استاندارد که تقریباً 1000 ساعت عمر می کنند حدود 50000 ساعت دوام دارند. از نقطه نظر دوام، این بدان معناست که شما 50 برابر بیشتر از یک رشته چراغ LED استفاده می کنید. بنابراین، در حالی که قیمت ریسه ال ای دی LED گران‌تر از لامپ‌های رشته‌ای است، در واقع در طول عمر لامپ‌ها در هزینه‌های انرژی و جایگزینی لامپ‌ها صرفه‌جویی خواهید کرد. لامپ‌های ال‌ای‌دی نسبت به لامپ‌های معمولی احتمال سوختن یا باد کردن کمتری دارند، بنابراین قیمت ریسه ال ای دی به صرفه خواهد بود. با این حال، هر دو لامپ LED و استاندارد از یک تکه شیشه نازک ساخته شده اند. این شیشه ها بصورت یکسان شکسته می شود، به خصوص اگر در معرض ضربه قرار گیرد.

نوشته های مشابه