ریسه LED

ریسه LED

ریسه LED

ریسه LED

ریسه LED ال ای دی در انواع مدل های ضد آب و معمولی جهت استفاده در محیط های داخلی و خارجی قابل ارائه می باشد.

انواع ریسه های تزئینی LED همراه با منبع تغذیه و بدون منبع تغذیه (۲۲۰ ولت و ۱۲ ولت ) در تراکم ها رنگ ها و ریسه LED متراژهای گوناگون قابل ارائه می باشد. لازم به ذکر است که تجهیز لازم جهت نورپزدازی خطی نمای بیرونی ساختمان نئوفلکس می باشد.

مناسب ترین مدل ریسه LED ها، ریسه های SMD می باشد که کم ترین میزان مصرف برق را دارد. از ریموت برای کنترل این ریسه ها استفاده می شود. در ریسه LED از چیپ های SMD استفاده می شود که با عبور جریان برق، نور مناسبی را از خود ساطع می کنند. این ریسه ها هم تک رنگ دارد و هم توانایی تبدیل به هفت رنگ دیگر را دارد. ریسه LED دارای برش های یک متری می باشد و از انعطاف پذیری فوق العاده ای برخوردار است.

انواع ریسه LED تزیینی

ریسه LED تزئینی انواع مختلفی دارد که بسته به میزان نوردهی، کاربرد آن‌ها نیز نسبت به دیگری متفاوت می‌شود.

ریسه LED نواری

ریسه نواری همانطور که از نام آن مشخص است، نوار مستطیل شکل بلندی است که روی آن از لامپ‌های کوچک ال ای دی به رنگ‌های آفتابی و مهتابی استفاده‌ شده است. این محصول عموما برای نوردهی به نقاطی همچون سینک ظرفشویی، ویترین مغازه‌ها و اطراف گیاهان ریسه LED استفاده می‌شود و نسبت به برخی دیگر از مدل‌ها، از نوردهی بیشتری برخوردار است.

ریسه LED نواری در توپ‌های نواری بزرگ قابل خرید است که شما می‌توانید هر متراژی که از آن را که نیاز دارید، خریداری کنید و از محل نقطه‌چین‌های موجود روی نوارهای آن، برش بزنید.

ریسه LED شلنگی

ریسه LED شلنگی، شباهت بسیاری به نوع نواری دارد و استفاده از آن نیز همانند ریسه نواری بیشتر برای نورپردازی مناطق مختلف خانه، مغازه یا محیط است. ریسه LED نیز همانند نوع نواری امکان برش دارد اما فواصل برش آن مشخص شده است و عموما در هر یک متر ریسه LED ، یک جای برش در نظر گرفته شده است.

ریسه LED سوزنی

ریسه LED سوزنی، یکی دیگر از انواع محصولات مورد استفاده برای زیباسازی محیط بوده که شما می‌توانید با خرید ریسه های ال ای دی سوزنی و قرار دادن آن در نقاط مختلف منزل اعم از اتاق خواب، نشیمن و پذیرایی، محیطی زیبا و البته رمانتیک را برای خود ایجاد کنید.

ریسه LED سوزنی روی سیم‌های بلندی که در ابعادهای مختلف در بازار موجودند، به فروش می‌رسد و در مسیر این سیم ریسه LED ، لامپ‌های کوچک (و سوزنی شکلی) روی ریسه LED سوار شده است. این محصول نسبت به مدل‌های مفتولی از عمر بالاتری برخوردار بوده و به ‌همین نسبت، قیمت ریسه LED تزیینی سوزنی نسبت به مدل مفتولی کمی بالاتر است.

نوشته های مشابه