رنگ نور ال ای دی

ریسه ال ای دی آفتابی

ریسه ال ای دی آفتابی

ریسه ال ای دی آفتابی

ریسه ال ای دی در تمام رنگ های رنگین کمان وجود دارند، اما محبوب ترین آنها سفید آفتابی و سفید مهتابی است. ریسه ال ای دی آفتابی درخشش نور شمع را می دهد. ریسه ال ای دی آفتابی درخشش زیادی به شما می دهد، با اکثر طرح ها و سبک های رنگی ترکیب می شود و معمولاً مکمل چراغ های محل بکارگیری است. ریسه ال ای دی آفتابی ظاهری گرم، رمانتیک و ظریف دارد.

ریسه ال ای دی آفتابی محبوب‌ترین انتخاب رنگ ریسه ها هستند و فهمیدن دلیل آن کار سختی نیست. ریسه ال ای دی آفتابی، نور ظریف و گرما بخشی ارائه می‌دهند و به همان اندازه برای استفاده در باغ در تابستان و در برف در کریسمس عالی هستند. اگر در حال تزیین در فضای باز هستید، برای سهولت استفاده ریسه ال ای دی آفتابی مناسب است، و اگر در داخل خانه نورپردازی کنید، ریسه ال ای دی آفتابی داخلی انتخاب ایده‌آلی است.

اغلب از ما سوال می شود که کدام نوع نور ال ای دی را انتخاب کنیم. چه برای ریسه های ال ای دی یا لامپ های ال ای دی، ما سه نوع رنگ سفید در دسترس داریم: سفید گرم (آفتابی) که حدود 3000 درجه کلوین تولید می کند، سفید طبیعی که حدود 4500 درجه کلوین تولید می کند و سفید سرد (مهتابی) که بین 5000 تا 6000 کلوین تولید می کند. ریسه ال ای دی آفتابی یک رنگ سفید مایل به زرد است که شبیه یک نور رشته ای یا هالوژن سنتی است. رنگ سفید سرد در کنارش، به سایه‌های آبی متمایل است و بیشتر شبیه نوری است که از یک نئون دریافت می‌کنید.

اگرچه همه ما نور را به گونه‌ای متفاوت درک می‌کنیم و سلیقه‌های شخصی متفاوت است، سناریوهایی وجود دارد که اکثر مردم در مورد مناسب‌ترین نوع نور موافق هستند. ما ریسه ال ای دی آفتابی را برای موارد زیر توصیه می کنیم. اتاق نشیمن، اتاق ناهار خوری، اتاق خواب یا هر اتاق دیگری که در آن نور ملایم می خواهید. ریسه ال ای دی آفتابی برای چشم ها آرامش بخش تر است و رنگ پوست را روشن می کند و عیوب صورت را کاهش می دهد. همه ما در نور ریسه ال ای دی آفتابی بهتر به نظر می رسیم.